Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej
o Puchar Burmistrza Miasta Brodnica
4 EDYCJA
24 – 25.08.2019 r.
ROCZNIK 2011
GRUPA A
Pogoń
Szczecin
1
UKS GOL
Brodnica biali
2
Wisła II
Płock
3
UKS GOL
Brodnica czarni
4
Pogoń
Łapy
5
Junior
Białystok
6
Sdyushor-5
Kaliningrad
7
Wda
Świecie
8
Olimpia
Grudziądz
9
Pogoń I
Zduńska Wola
10
Unia
Wąbrzeźno
11
TERMINARZ
BOISKO 1
10:00
2
11
UKS GOL Brodnica biali
9:0
Unia Wąbrzeźno
10:15
4
9
UKS GOL Brodnica czarni
0:10
Olimpia Grudziądz
10:30
6
7
Junior Białystok
0:3
Sdyushor-5 Kaliningrad
10:45
2
9
UKS GOL Brodnica biali
2:2
Olimpia Grudziądz
11:00
4
7
UKS GOL Brodnica czarni
0:9
Sdyushor-5 Kaliningrad
11:15
1
10
Pogoń Szczecin
2:0
Pogoń I Zduńska Wola
11:30
2
7
UKS GOL Brodnica biali
2:1
Sdyushor-5 Kaliningrad
11:45
4
5
UKS GOL Brodnica czarni
0:7
Pogoń Łapy
12:00
10
8
Pogoń I Zduńska Wola
1:0
Wda Świecie
12:15
2
5
UKS GOL Brodnica biali
0:1
Pogoń Łapy
12:30
1
8
Pogoń Szczecin
3:0
Wda Świecie
12:45
10
6
Pogoń I Zduńska Wola
0:1
Junior Białystok
13:00
2
3
UKS GOL Brodnica biali
4:0
Wisła II Płock
13:15
8
6
Wda Świecie
1:4
Junior Białystok
13:30
10
4
Pogoń I Zduńska Wola
11:0
UKS GOL Brodnica czarni
14:15
1
6
Pogoń Szczecin
1:2
Junior Białystok
14:30
8
4
Wda Świecie
6:0
UKS GOL Brodnica czarni
14:45
10
2
Pogoń I Zduńska Wola
2:2
UKS GOL Brodnica biali
15:00
6
4
Junior Białystok
9:0
UKS GOL Brodnica czarni
15:15
8
2
Wda Świecie
1:4
UKS GOL Brodnica biali
15:30
1
4
Pogoń Szczecin
9:0
UKS GOL Brodnica czarni
15:45
6
2
Junior Białystok
0:4
UKS GOL Brodnica biali
16:00
9
10
Olimpia Grudziądz
0:3
Pogoń I Zduńska Wola
16:15
4
2
UKS GOL Brodnica czarni
0:14
UKS GOL Brodnica biali
16:30
7
10
Sdyushor-5 Kaliningrad
2:0
Pogoń I Zduńska Wola
16:45
1
2
Pogoń Szczecin
3:3
UKS GOL Brodnica biali
17:00
5
10
Pogoń Łapy
2:1
Pogoń I Zduńska Wola
17:15
7
8
Sdyushor-5 Kaliningrad
2:1
Wda Świecie
BOISKO 2
10:00
3
10
Wisła II Płock
1:0
Pogoń I Zduńska Wola
10:15
5
8
Pogoń Łapy
0:0
Wda Świecie
10:30
1
11
Pogoń Szczecin
2:0
Unia Wąbrzeźno
10:45
3
8
Wisła II Płock
2:0
Wda Świecie
11:00
5
6
Pogoń Łapy
1:2
Junior Białystok
11:15
11
9
Unia Wąbrzeźno
0:2
Olimpia Grudziądz
11:30
3
6
Wisła II Płock
0:6
Junior Białystok
11:45
1
9
Pogoń Szczecin
0:2
Olimpia Grudziądz
12:00
11
7
Unia Wąbrzeźno
0:4
Sdyushor-5 Kaliningrad
12:15
3
4
Wisła II Płock
6:0
UKS GOL Brodnica czarni
12:30
9
7
Olimpia Grudziądz
2:2
Sdyushor-5 Kaliningrad
12:45
11
5
Unia Wąbrzeźno
0:2
Pogoń Łapy
13:00
1
7
Pogoń Szczecin
2:0
Sdyushor-5 Kaliningrad
13:15
9
5
Olimpia Grudziądz
1:0
Pogoń Łapy
13:30
11
3
Unia Wąbrzeźno
1:1
Wisła II Płock
14:15
7
5
Sdyushor-5 Kaliningrad
1:0
Pogoń Łapy
14:30
9
3
Olimpia Grudziądz
4:0
Wisła II Płock
14:45
1
5
Pogoń Szczecin
3:2
Pogoń Łapy
15:00
7
3
Sdyushor-5 Kaliningrad
1:1
Wisła II Płock
15:15
10
11
Pogoń I Zduńska Wola
0:1
Unia Wąbrzeźno
15:30
5
3
Pogoń Łapy
3:0
Wisła II Płock
15:45
8
11
Wda Świecie
0:1
Unia Wąbrzeźno
16:00
1
3
Pogoń Szczecin
1:0
Wisła II Płock
16:15
6
11
Junior Białystok
2:0
Unia Wąbrzeźno
16:30
8
9
Wda Świecie
0:3
Olimpia Grudziądz
16:45
4
11
UKS GOL Brodnica czarni
0:6
Unia Wąbrzeźno
17:00
6
9
Junior Białystok
1:0
Olimpia Grudziądz
WYNIKI
NUMER
NAZWA DRUŻYNY
PUNKTY
BRAMKI
MIEJSCE
1
Pogoń Szczecin
22
26-9
2
2
UKS GOL Brodnica biali
21
44-10
3
3
Wisła II Płock
11
11-20
7
4
UKS GOL Brodnica czarni
0
0-87
11
5
Pogoń Łapy
16
18-8
6
6
Junior Białystok
24
27-10
1
7
Sdyushor-5 Kaliningrad
20
25-8
5
8
Wda Świecie
4
9-20
10
9
Olimpia Grudziądz
20
26-8
4
10
Pogoń I Zduńska Wola
10
18-11
9
11
Unia Wąbrzeźno
10
9-22
8