Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej
o Puchar Burmistrza Miasta Brodnica
4 EDYCJA
24 – 25.08.2019 r.
ROCZNIK 2011
GRUPA B
Lechia
Gdańsk
1
Pogoń II
Zduńska Wola
2
Młode Talenty
Toruń
3
Constract
Lubawa
4
UKS GOL
Brodnica zieloni
5
MB10
Lipno
6
Wisła I
Płock
7
APC
Ciechanów
8
Białe Orły
Olsztyn
9
DKS
Dobre Miasto
10
UKS GOL
Brodnica 2012
11
TERMINARZ
BOISKO 3
10:00
2
11
Pogoń II Zduńska Wola
0:1
UKS GOL Brodnica 2012
10:15
4
9
Constract Lubawa
1:3
Białe Orły Olsztyn
10:30
6
7
MB10 Lipno
0:1
Wisła I Płock
10:45
2
9
Pogoń II Zduńska Wola
0:1
Białe Orły Olsztyn
11:00
4
7
Constract Lubawa
4:3
Wisła I Płock
11:15
1
10
Lechia Gdańsk
0:1
DKS Dobre Miasto
11:30
2
7
Pogoń II Zduńska Wola
0:4
Wisła I Płock
11:45
4
5
Constract Lubawa
3:0
UKS GOL Brodnica zieloni
12:00
10
8
DKS Dobre Miasto
1:1
APC Ciechanów
12:15
2
5
Pogoń II Zduńska Wola
1:1
UKS GOL Brodnica zieloni
12:30
1
8
Lechia Gdańsk
0:1
APC Ciechanów
12:45
10
6
DKS Dobre Miasto
1:2
MB10 Lipno
13:00
2
3
Pogoń II Zduńska Wola
0:3
Młode Talenty Toruń
13:15
8
6
APC Ciechanów
3:1
MB10 Lipno
13:30
10
4
DKS Dobre Miasto
4:0
Constract Lubawa
14:15
1
6
Lechia Gdańsk
2:2
MB10 Lipno
14:30
8
4
APC Ciechanów
3:3
Constract Lubawa
14:45
10
2
DKS Dobre Miasto
2:0
Pogoń II Zduńska Wola
15:00
6
4
MB10 Lipno
1:0
Constract Lubawa
15:15
8
2
APC Ciechanów
5:0
Pogoń II Zduńska Wola
15:30
1
4
Lechia Gdańsk
1:4
Constract Lubawa
15:45
6
2
MB10 Lipno
2:0
Pogoń II Zduńska Wola
16:00
9
10
Białe Orły Olsztyn
2:3
DKS Dobre Miasto
16:15
4
2
Constract Lubawa
5:1
Pogoń II Zduńska Wola
16:30
7
10
Wisła I Płock
0:3
DKS Dobre Miasto
16:45
1
2
Lechia Gdańsk
2:0
Pogoń II Zduńska Wola
17:00
5
10
UKS GOL Brodnica zieloni
2:1
DKS Dobre Miasto
17:15
7
8
Wisła I Płock
0:4
APC Ciechanów
BOISKO 4
10:00
3
10
Młode Talenty Toruń
0:2
DKS Dobre Miasto
10:15
5
8
UKS GOL Brodnica zieloni
1:2
APC Ciechanów
10:30
1
11
Lechia Gdańsk
4:0
UKS GOL Brodnica 2012
10:45
3
8
Młode Talenty Toruń
0:2
APC Ciechanów
11:00
5
6
UKS GOL Brodnica zieloni
0:0
MB10 Lipno
11:15
11
9
UKS GOL Brodnica 2012
0:8
Białe Orły Olsztyn
11:30
3
6
Młode Talenty Toruń
2:1
MB10 Lipno
11:45
1
9
Lechia Gdańsk
2:1
Białe Orły Olsztyn
12:00
11
7
UKS GOL Brodnica 2012
1:2
Wisła I Płock
12:15
3
4
Młode Talenty Toruń
1:4
Constract Lubawa
12:30
9
7
Białe Orły Olsztyn
2:1
Wisła I Płock
12:45
11
5
UKS GOL Brodnica 2012
1:1
UKS GOL Brodnica zieloni
13:00
1
7
Lechia Gdańsk
1:2
Wisła I Płock
13:15
9
5
Białe Orły Olsztyn
3:0
UKS GOL Brodnica zieloni
13:30
11
3
UKS GOL Brodnica 2012
1:1
Młode Talenty Toruń
14:15
7
5
Wisła I Płock
3:0
UKS GOL Brodnica zieloni
14:30
9
3
Białe Orły Olsztyn
1:0
Młode Talenty Toruń
14:45
1
5
Lechia Gdańsk
0:0
UKS GOL Brodnica zieloni
15:00
7
3
Wisła I Płock
3:0
Młode Talenty Toruń
15:15
10
11
DKS Dobre Miasto
4:0
UKS GOL Brodnica 2012
15:30
5
3
UKS GOL Brodnica zieloni
2:4
Młode Talenty Toruń
15:45
8
11
APC Ciechanów
6:0
UKS GOL Brodnica 2012
16:00
1
3
Lechia Gdańsk
0:0
Młode Talenty Toruń
16:15
6
11
MB10 Lipno
3:1
UKS GOL Brodnica 2012
16:30
8
9
APC Ciechanów
1:1
Białe Orły Olsztyn
16:45
4
11
Constract Lubawa
3:1
UKS GOL Brodnica 2012
17:00
6
9
MB10 Lipno
1:0
Białe Orły Olsztyn
WYNIKI
NUMER
NAZWA DRUŻYNY
PUNKTY
BRAMKI
MIEJSCE
1
Lechia Gdańsk
9
12-11
7
2
Pogoń II Zduńska Wola
1
2-24
11
3
Młode Talenty Toruń
11
11-16
8
4
Constract Lubawa
19
27-18
4
5
UKS GOL Brodnica zieloni
7
7-18
9
6
MB10 Lipno
17
13-10
6
7
Wisła I Płock
18
19-15
5
8
APC Ciechanów
24
28-7
1
9
Białe Orły Olsztyn
19
22-9
3
10
DKS Dobre Miasto
23
22-7
2
11
UKS GOL Brodnica 2012
5
6-32
10